Polska, medalion - sekretnik, po 1861

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Rozpoczęcie: 04-02-2019 18:00
Zakończenie: 14-02-2019 21:58:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:58:20
174284
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalion - sekretnik, po 1861, dwustronnie otwierany medalion, wewnątrz zamknięć ornament roślinny, wewnątrz medalionu z jednej strony ornament roślinny i wstęga, z drugiej w ornamencie roślinnym symbolicznie przedstawione wiara, nadzieja i miłość (krzyż, kotwica i serce), medalion sygnowany HCMU
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ebonit, 16.73 g, 39x47.8 mm, niewielkie wykruszenie przy jednym z zawiasów
Literatura: Postuła nie notuje takiego egzemplarza

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 300