Polska, zestaw 2 odznaczeń

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Polska, zestaw 2 odznaczeń

Polska, zestaw 2 odznaczeń

Cena wylicytowana: 4 800 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:57:40
174285
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, zestaw 2 odznaczeń, w skład zestawu wchodzą: Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, wykonany najprawdopodobniej w zakładzie Krupskiego i Matulewicza, z numerem 3982, z zachowaną oryginalną wstążką z zaczepem oraz pamiątkowa odznaka żołnierska 15. Pułku Ułanów z Poznania, w wieńcu laurowym przepasanym proporcami wzlatujący orzeł, trzymający szablę w szponach i wstążkę z orderem Virtuti Militari w dziobie, na wieńcu data 27 XII 1918, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk / Warszawa
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 odznaczenia, najprawdopodobniej pochodzą po chor. Wojciechu Grocholskim (1897-1979), uczestniku Powstania Wielkopolskiego i wieloletnim sztandarowym 15. P.Uł.

Cena końcowa: 4 800 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 760

1)  4 800 zł
2)  4 800 zł
3)  3 900 zł