Polska, pamiątkowa miniatura Orła 2. DSP

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:57:20
174275
Opis: Polska - RP na Emigracji, pamiątkowa miniatura Orła 2. DSP, orzeł stojący na tarczy amazonek, na tarczy litery DSP, na stronie odwrotnej sygnatura Huguenin Le Locle, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana HUGUENIN / DEPOSE, miniatura odznaki projektu ppor. Bohdana Garlińskiego, wykonywane w zakładzie Huguenin Freres w Le Locle
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, mosiądz, 3.81 g, 12.1x20 mm
Literatura: Zawistowski 322

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 414

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  220 zł