Polska, odznaka na nakrycie głowy, 1940-1943

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:57:00
174274
Opis: Polska - II wojna Światowa, odznaka na nakrycie głowy, 1940-1943, Czerwona (pionowe pasy) tarcza herbowa na której Syrena w lewo, z tarczą i szablą w rękach, nad tarczą korona, z boków wstęga, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, ślady po wąsach, mocowanie na słupek, nakręta niesygnowana, dwukrotnie wtórnie przewiercona
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, mosiądz, 5.04 g, 25x27.6 mm
Literatura: Sawicki s. 195

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 250

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł
4)  115 zł
5)  90 zł