Polska, medal na 300. lecie Unii Lubelskiej, 1869

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:56:00
174333
Opis: Polska - XIX wiek, medal na 300. lecie Unii Lubelskiej, 1869, sygnowany na rancie CUIVRE, Aw: Tarcza z herbami Polski, Litwy i Rusi, WOLNI Z WOLNYMI, RÓWNI Z RÓWNYMI, Rw: W wieńcu z liści dębu, kłosów zbóż i cierni napis w 5 wersach: TRZECHSETNA / ROCZNICA / UNII / LUBELSKIEJ / 1669 - 11 SIERPNIA - 1869, powyżej gwiazdka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 64 mm, 117.41 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: H.-Cz. 8036

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 504

1)  820 zł
2)  820 zł
3)  500 zł
4)  490 zł
5)  470 zł
6)  450 zł