Niemcy, ort, 1679 HS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Niemcy, ort, 1679 HS

Niemcy, ort, 1679 HS

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:46:00
173151
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1679 HS, Królewiec, końcówka P EL na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Schrötter 1639, Neumann 11.117b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 99

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  55 zł