Niderlandy, talar, 1800

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Niderlandy, talar, 1800

Niderlandy, talar, 1800

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:45:20
174321
Opis: Niderlandy - Republika Batawska 1795-1806, talar, 1800, Utrecht
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.16 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Dav. 225, Purmer Ut94

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 371

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  400 zł
6)  230 zł
7)  210 zł