Hiszpania, 5 peset, 1871 SD-M

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Hiszpania, 5 peset, 1871 SD-M

Hiszpania, 5 peset, 1871 SD-M

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:42:00
174334
Opis: Hiszpania - Amadeusz I 1871-1873, 5 peset, 1871 SD-M, Madryt, w gwiazdach pod głową króla data 18-71
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenie krążka pod szyją króla
Literatura: Cayon 17447

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 40

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł