Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:57:00
173634
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW, Warszawa, w dacie cyfra 6 zamknięta
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Berezowski 2.25 zł, Bitkin 1153, Plage 374

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 487

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  185 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  100 zł
11)  90 zł