Polska, trojak, 1586

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:41:00
174362
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Poznań, data u dołu rewersu po lewej stronie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki w tym stanie zachowania, patyna
Literatura: Iger P.86.2.f (R1)

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1610

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  920 zł
4)  900 zł
5)  760 zł
6)  720 zł
7)  700 zł
8)  660 zł
9)  480 zł
10)  470 zł
11)  450 zł
12)  400 zł
13)  380 zł
14)  360 zł