Polska, półgrosz, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:39:20
174314
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, półgrosz, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI; Rw: Korona, pod nią rozetka, REGIS POLONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Frynas P.19.1, Kop. 387, Gum.P. 545

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 104

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  28 zł