Goci lub Sarmaci, silikwa - naśladownictwo, IV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:21:00
174326
Opis: Goci lub Sarmaci, silikwa - naśladownictwo, IV w., Naśladownictwo silikwy rzymskiej (prawdopodobnie cesarza Walensa 364-378); Aw: Popiersie cesarza w diademie w prawo, w otoku legenda, której początek przypomina oryginalny napis DN VAL..., Rw: Wieniec z inskrypcją VOT V, u dołu litery (w oryginale oznaczające mennice)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.64 g, wyśmienitej urody, bardzo rzadka moneta

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 431

1)  1 800 zł