Cesarstwo Rzymskie, follis, 332-333

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:20:00
174307
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 332-333, Trewir, Aw: Popiersie Constantinopolis w hełmie i z berłem w lewo, CONSTANTINOPOLIS, Rw: Wiktoria stojąca na wprost, trzymająca nogę na dziobie galery, trzymająca berło i podtrzymująca stojącą tarczę, w odcinku TRS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.47 g, ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: RIC 543

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 229

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  36 zł