Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, VI w. pne - 429 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:03:00
174106
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Potidaja, tetrobol, VI w. pne - 429 pne, Aw: Posejdon z trójzębem na koniu w prawo, poniżej gwiazda, Rw: Głowa w incusum w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.72 g, rzadki
Literatura: SNG Cop. 313, Lambros 1889

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 598

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł