Węgry, 10000 forintów, 1991

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Węgry, 10000 forintów, 1991

Węgry, 10000 forintów, 1991

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:02:20
174422
Opis: Węgry - Republika od 1989, 10000 forintów, 1991, wybite z okazji wizyty Jana Pawła II na Węgrzech
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby '986', 6.99 g, moneta w uszkodzonym pudełku National Bank of Hungary, z certyfikatem
Literatura: Fr. 628, Fischer 388, Grabowski 552

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 326

1)  1 300 zł
2)  1 300 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  960 zł
6)  920 zł
7)  900 zł
8)  880 zł
9)  840 zł