Węgry, 3 krajcary, 1698 CH

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.
Węgry, 3 krajcary, 1698 CH

Węgry, 3 krajcary, 1698 CH

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:55:20
165320
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1698 CH, Bratysława
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Herinek 1635v

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 127

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł