Francja, medal pamiątkowy

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Francja, medal pamiątkowy

Francja, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:34:40
172581
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, medal pamiątkowy, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura DE PUYMAURIN.D. CAQUÉ.F., wokół LOUIS XV ROI DE FRANCE - ET DE NAVARRE, Rw: NÉ 1710. / ROI 1715. / RÉUNION DE LA LORRAINE 1737. / BATAILLE DE FONTENOY 1745. / ACQUISITION DE LA CORSE / 1768. / MORT 1774.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 56.84 g, 51.9 mm, patyna, ładny

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 176

1)  155 zł
2)  150 zł