Rosja, rubel, 1911 ЭБ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1911 ЭБ

Rosja, rubel, 1911 ЭБ

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:30:00
172411
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1911 ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 65 (R), Kazakov 395

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 187

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  350 zł
6)  290 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł