Rosja, rubel, 1902 AP

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1902 AP

Rosja, rubel, 1902 AP

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:28:20
172406
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1902 AP, Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 56 (R), Kazakov 253

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 456

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  1 000 zł
4)  920 zł
5)  880 zł
6)  580 zł
7)  560 zł
8)  540 zł
9)  500 zł
10)  350 zł
11)  220 zł
12)  210 zł