Rosja, rubel, 1892 АГ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1892 АГ

Rosja, rubel, 1892 АГ

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:26:40
172401
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1892 АГ, Petersburg, średnia głowa z długą brodą
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 76, Kazakov 762

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 173

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  135 zł