Rosja, rubel, 1814 СПБ МФ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1814 СПБ МФ

Rosja, rubel, 1814 СПБ МФ

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:25:40
172399
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1814 СПБ МФ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Adrianov 1814б, Bitkin 109

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 272

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  190 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  150 zł
9)  130 zł
10)  120 zł