Palestyna, 50 mils, 1942

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Palestyna, 50 mils, 1942

Palestyna, 50 mils, 1942

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:21:20
172480
Opis: Palestyna, 50 mils, 1942
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '720', bardzo ładnie zachowane, delikatna patyna
Literatura: KM 6

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 66

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł