Niemcy, 5 marek, 1930 E

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1930 E

Niemcy, 5 marek, 1930 E

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:17:20
172348
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1930 E, Muldenhütten, Rheinlandräumung
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: AKS 67, Jaeger 346

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 139

1)  720 zł
2)  700 zł