Niemcy, 3 marki, 1913 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:16:40
172346
Opis: Niemcy - Lippe - Leopold IV 1905-1918, 3 marki, 1913 A, Berlin
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatne uszkodzenie obrzeża, ale piękne i bardzo rzadkie - nakład 15.000 sztuk
Literatura: AKS 21, Jaeger 79

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 252

1)  1 500 zł