Niemcy, szóstak, 1757 C

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, szóstak, 1757 C

Niemcy, szóstak, 1757 C

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:15:00
172453
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, szóstak, 1757 C, Kleve
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Olding 359b, v. Schr. 1737

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 47

1)  24 zł