Niemcy, 20 krajcarów, 1762 CLR

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:12:40
171995
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Bayreuth - Fryderyk Krystian 1763-1769, 20 krajcarów, 1762 CLR
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: KM 225

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 28 zł
Cena szacunkowa: 45 zł
Ilość odsłon: 103

1)  30 zł
2)  28 zł