Niderlandy, 1/2 talara, 1591

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niderlandy, 1/2 talara, 1591

Niderlandy, 1/2 talara, 1591

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:11:40
172414
Opis: Niderlandy - Zelandia, 1/2 talara, 1591
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Delmonte 936 (R2), Verk. 83.4, Purmer Ze40

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 159

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  180 zł