Meksyk, 1/2 reala, 1773

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Meksyk, 1/2 reala, 1773

Meksyk, 1/2 reala, 1773

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:11:00
172474
Opis: Meksyk - Karol III 1759-1788, 1/2 reala, 1773, Meksyk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.66 g, ciemna patyna
Literatura: Cayon 11119

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 129

1)  36 zł