Hiszpania, 8 reali, XVII w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Hiszpania, 8 reali, XVII w.

Hiszpania, 8 reali, XVII w.

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:08:20
172466
Opis: Hiszpania, 8 reali, XVII w.
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.30 g, niewidoczna data i mennica, niemożliwe określenie władcy

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 435

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  540 zł
4)  460 zł
5)  420 zł
6)  270 zł
7)  155 zł
8)  145 zł
9)  90 zł