Polska, 1 öre, 1594

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 öre, 1594

Polska, 1 öre, 1594

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:47:00
172458
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety bite dla Szwecji, 1 öre, 1594, Sztokholm, z napisem 1-Ö na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadkie
Literatura: AAH 14 (R), Kopicki 10519 (R5)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 290

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  720 zł