Polska, trojak, 1592

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:45:20
172446
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1592, Ryga, końcówka napisu LI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.92.1.b, K.-G. 8

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 108

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  48 zł