Polska, trojak, 1589

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:45:00
172445
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1589, Ryga, końcówka napisu LI na awersie, znak mincerski po GE na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.89.3.c (R), K.-G. 15

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 185

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  75 zł