Polska, ort, 1624

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:43:20
172286
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, data przebita z 1623 roku, na awersie PR
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7505 (R), Shatalin GD24a-20

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 218

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  135 zł