Polska, ort, 1615

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:41:00
172278
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, popiersie z wachlarzowatą kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i rozetka na końcu napisu na awersie. litery S A i miniaturowa data pod herbami.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7489 (R1), Shatalin GD15b-5 (R)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 418

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  740 zł
4)  500 zł
5)  470 zł
6)  460 zł
7)  440 zł