Polska, ort, 1614

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:40:20
172276
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1614, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, duże cyfry daty, brak kulek przy krzyżu nad herbem miasta
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Kop. 7487 (R2), Shatalin GD14-8 (R2)

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 1233

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  980 zł
5)  900 zł
6)  600 zł
7)  520 zł
8)  500 zł
9)  490 zł
10)  470 zł
11)  460 zł
12)  440 zł