Polska, ort, 1612

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1612

Polska, ort, 1612

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:40:00
172274
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1612, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, kulki po bokach krzyża nad herbem Gdańska, dwukropek na końcu napisu na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, rzadki rocznik
Literatura: Kop. 7485 (R2), Shatalin GD12-6 (R5)

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 907

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 700 zł
4)  1 600 zł
5)  1 200 zł
6)  840 zł
7)  820 zł
8)  660 zł
9)  600 zł
10)  560 zł
11)  520 zł
12)  500 zł