Polska, trojak, 1595

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:36:40
172440
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Bydgoszcz, odmiana z literami F-S na dole pomiędzy tarczami herbowymi, końcówka napisu na awersie POLO M D L
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity ruszonym stemplem, nierówna patyna, moneta z ładnym połyskiem menniczym
Literatura: Iger B.95.9.h

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 300

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  220 zł
7)  190 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  125 zł
11)  120 zł