Polska, trojak, 1598

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:36:20
172439
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, u dołu rewersu HR-K rozdzielone herbem Lewart, w napisie na awersie przebitka błędu (z REG na REX)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.98.2.d

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 124

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł