Polska, trojak, 1596

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:35:40
172437
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, na rewersie dwa kwiatki u dołu, korona z dużym trójlistkiem, końcówka napisu na rewersie POLONIAE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.96.2.c

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 158

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  85 zł
4)  80 zł