Polska, trojak, 1597

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:32:00
172426
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Olkusz, korona z wąskim rondem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.97.2.g - ale na rewersie dwie kropki po R i 3 kropki przed POLON

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 138

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  85 zł