Polska, grosz, 1540

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:25:20
172417
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1540, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: CNG 64.II.a, Kop. 7324, PN2-Dut. 190

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 187

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł