Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:16:00
170518
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.92 g, gięty
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 44

1)  32 zł
2)  30 zł