Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:15:20
170570
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.90 g, patyna
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 298

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  55 zł
6)  42 zł
7)  36 zł
8)  32 zł
9)  30 zł