Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:13:00
168145
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21 mm, 1.49 g
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 240

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  210 zł