Cesarstwo Rzymskie, denar, 143-144

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:04:20
172247
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, denar, 143-144, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P COS III, Rw: Wiktoria stojąca w lewo, trzymająca gałązkę palmową i wieniec, IMPERATOR II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.19 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 111b

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 168

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł