Polska, odznaka Sołtysa

Polska, odznaka Sołtysa

Polska, odznaka Sołtysa

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:27:20
167787
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Sołtysa, Orzeł w obwódce sznurkowej, u góry napis SOŁTYS, na odwrocie sygnatura BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA i grafitti
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ze słupkiem i nakrętką
Literatura: Sawicki - Znaki funkcyjne, str. 133-135

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1368

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  350 zł
4)  270 zł
5)  175 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł