Polska, Odznaka Związku Straży Pożarnej RP "Za wysługę lat" - XV lat służby

Polska, Odznaka Związku Straży Pożarnej RP

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:26:20
167764
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Związku Straży Pożarnej RP "Za wysługę lat" - XV lat służby, cyfra XV, wokoło napis ZW. STR. POŻ. RP - ZA WYSŁUGĘ LAT, wokoło wieniec z atrybutami strażackimi
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40.5 x 35.5 mm, mosiądz, biała i czerwona emalia, mocowanie na słupek, niesygnowana nakrętka

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1064

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł