Polska, Krzyż Zasługi Związku Sokołów Polskich we Francji

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:25:40
167761
Opis: Polska - RP na Emigracji, Krzyż Zasługi Związku Sokołów Polskich we Francji, na stronie odwrotnej numer 58
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40 x 46 mm, tombak złocony, bez wstążki
Literatura: Oberleitner 418

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 234

1)  55 zł
2)  50 zł