Polska, odznaka TPŻ (Towarzystwo Przyjaciół Żołnierza)

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:24:40
167763
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka TPŻ (Towarzystwo Przyjaciół Żołnierza), na stronie głównej z napisem TPŻ / HONOR OJCZYZNA NARÓD SWEMU OBROŃCY, z nakrętką sygnowaną ST REISING WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 30 x 26 mosiądz, mocowanie na słupek

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 284

1)  24 zł