Rosja, Medal Za Wojnę z Japonią 1904-1905 r

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:22:40
167569
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, Medal Za Wojnę z Japonią 1904-1905 r, Aw: Oko opatrzności, 1904-1905., Rw: Дa / кознесéтъ / васъ Госпóдь / въ своé / врèмя
Stan zachowania: III+/II,
Dodatkowe informacje: brąz 28.1 mm, 12.58 g, patyna
Literatura: Diakov 1406.1

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1377

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  160 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł